Kdo jsme?

Krátkodobé pronájmy jsou skvělý způsob, jak zvýšit své příjmy, a zároveň nepřijít o možnost byt flexibilně využívat. Olinn se o váš byt kompletně postará a nenechá ho zbytečně zahálet. Jediné, co musíte udělat vy, je napsat nám.

 

Kdo jsme?

Jsme parta přátel, které baví správa apartmánů pro krátkodobé pronájmy, jejich přeměny i komunikace s hosty. Když jsme před 6 lety zakládali Olinna, vůbec jsme netušili, že dnes budeme spravovat téměř stovku apartmánů po celé Praze. Ke všem se však snažíme přistupovat individuálně, abychom mohli zajistit nejvyšší možný komfort našich hostů.

 


 

Proč my?

V krátkodobých pronájmech nejde jen o ubytování, ale o vytváření vzpomínek. Proto stavíme nade vše osobní přístup. Věříme, že důvěra je klíčem. Každý apartmán má svého operátora, který zajišťuje, aby vše bylo v pořádku. Spoléhají se na podporu našeho technického a administrativního týmu, takže můžete být klidní, že vaše nemovitost je v dobrých rukou.

 


 

Kde působíme?

V současnou chvíli spravujeme byty pouze v Praze, ale do budoucna plánujeme expanzi i za její hranice. Schůzku si s Vámi rádi sjednáme v našich kancelářích na Štěpánské 26 nebo Vás navštívíme přímo ve vaší nemovitosti.


Kdo za vším stojí?

Jsme nejen kolegové, ale také parta lidí, která spolu ráda tráví volný čas.

Jakub

Jakub

Jednatel

Petra

Petra

Reality

Markéta

Markéta

Interiérový design

Zuzka

Zuzka

Administrativa

Wanda

Wanda

Administrativa

Naše poslání

Kvalitní služby s přesahem.

_

Vždy spokojení hosté.

_

Osobní přístup ke každému klientovi

_

100% bezstarostná spolupráce.

Maximalizace výnosů ze spravované nemovitosti.

Jedinečné apartmány.

Chceš být jedním z nás?