Krásný byt ke krátkodobým pronájmům, o které se stará firma Olinn

Usínat nad úrovní pražských střech…

Probudit se v luxusním apartmánu a vychutnat  si snídani na terase s jedním z nejkrásnějších výhledů na stověžatou Prahu a Pražský hrad? I to je s Olinnem možné!

Spravujeme několik zbrusu nových apartmánů s tímto úžasným výhledem! I jejich profily naleznete v portfoliu na našem webu.

Vladimír nám tento apartmán svěřil do správy zcela nezařízený, naším úkolem bylo tedy pečlivě vybrat každý kousek vybavení tak, aby k sobě všechno hezky ladilo. Na místě jsme pak vše smontovali, pověsili či přivrtali. Krom vnitřních prostor jsme samozřejmě mysleli i na terasu, kterou zdobí květiny, keře a žárovky, které vypadají krásně nejen na fotce s hashtagem. 🙂

 

Co o nás Vladimír říká?

“Jako všestranný flamendr a celoživotní bonviván dávám ve svém vyměřeném čase vždy přednost jiným činnostem než organizování, zařizování, opravování a pulírování. Jednoho dne jsem si však ve slabé chvilce pořídil byt na Airbnb…. Věru, nebylo mi do zpěvu a tance, objevily se starosti. Ty já ale přece nikdy nechtěl! Co teď?… V momentě, kdy mi bylo úplně nejhůř, vstoupil do mého života spasitel – Olinn! Díky téhle bezva firmě složené výhradně z chytrých, pracovitých, šikovných a sympatických lidí se můžu opět  nerušeně věnovat svým kratochvílím a přitom mám 100% jistotu, že o moji realitní investici je postaráno s maximální profesionalitou, vybraným vkusem a srdečnou vřelostí k hostům. To díky Olinn týmu mi pravidelně chodí notifikace o příchozích platbách a já si mohu u dobrého vína číst nadšené recenze mých hostů. Přesně takhle mě to baví! 🙂 Přeji Olinnu spoustu dalších nadšených klientů a dlouhá léta zasloužené prosperity!”