Reference

Co o nás říkají naši klienti?

 Pavla o nás říká:

“Žiji v zahraničí a dlouho jsem hledala někoho spolehlivého, kdo by mi pomohl s pronájmem bytu. Spolupráce s Olinnem probíhá po všech stránkách skvěle. Olinn je schopný všechno výborně zkoordinovat, zajistit perfektní úklid a udělat na hosty výborný dojem. Je to z velké části jeho zásluha, že nás hosté na Airbnb hodnotí pěti hvězdičkami.”

 

 

 Vladimír o nás říká:

“Svůj byt jsem Olinnu svěřil zhruba před rokem. Byt po domluvě krásně vybavili, nafotili a pronájmy od té doby běží jak na drátkách. Výhodou je, že nemusím řešit žádnou administrativu, komunikaci s hosty nebo úklidy. Potřebné opravy v bytě také vždy rychle zařídí. Je vidět, že Olinn je tým profesionálů.”

 

 

David o nás říká:

“Služeb Olinnu využívám již více než dva roky a jsem maximálně spokojen. V dohledné době zvažuji, že této společnosti nabídnu další byt ke správě a krátkodobému pronájmu.”

 

 

Eva o nás říká:

“Olinn se o náš byt nejen stará, ale také ho citlivě a nápaditě vybavil pro potřeby hostů. Přístup je osobní a spolehlivý. Pozitivní reakce hostů na uvítaní a osatní služby jsou důkazem, že jsme klíče dali do dobrých rukou.”

 

 

 Petr o nás říká:

“Olinn, to je pro mě parta profesionálů. Předal jsem jim do péče byt, o který se starají s plným nasazením. Po převzetí byt vyšperkovali, nově nafotili a obsadili nájemci. Pokud nechcete starosti, mohu team Olinn jen doporučit.”

O nás       Portfolio       Olinnoviny       Kontakt